Skip links

3D Kalıcı Kaş

Dr. Zen Estetik ve Güzellik

3D Kalıcı Kaş

Eğer İzmir’in en iyi kalıcı kaş uzmanını arıyorsanız, doğru yere geldiniz. İzmir ve çevresindeki Kalıcı Makyaj / Microblading için ilk kaynağınız Dr. Zen Estetik ve Güzellik. Yenilikçi prosedürümüz ile 3D Kalıcı kaş ve Eyeliner işlemleri yapıyoruz. Kurşun kalemler, jeller, dudak çubukları ve kalınlaştırıcılara elveda diyebilir, doğal görünümlü kaşlara, eyeliner ve dudaklara merhaba diyebilirsiniz. Microblading prosedürümüz, seyrek, fazla balmumu, aşırı tıkanma veya inceltme yapan kaşlara kalınlık görünümü sağlamak için en etkili tekniktir ve sonuçlardan 1 ila 3 yıl boyunca kalıcı olarak memnun kalırsınız.

Dr. Zen Estetik ve Güzellik

Daha güzel kaşlar ve etkileyici bakışlar

Hemen iletişim geçin

İletişim

İzmir’deki En İyi

3D Kalıcı Kaş

Microblading nedir?

3D kaş denilen bu kaş geliştirme tekniği, manuel dövme yöntemiyle tamamlanmaktadır.Çok ince bir bıçak kullanarak, İzmir’deki Kalıcı Makyaj uzmanlarımız cilde pigmentasyon katacaktır.Renk biriktirildiği için cildin yüzeyini  iyi, net ve doğal görünmesini sağlar. Microblading, uzun ömürlü sonuçlar sağladığından, İzmir’deki 3d kalıcı kaş işleminiz için güvenebileceğiniz bir uzman ile daha doğrusu Dr. Zen ile çalışmanızı öneririz.

Microblading sizin için uygun mu?

Daha dolgun, daha doğal görünümlü kaşlar istediğinizde, microblading’den daha iyi bir seçenek yoktur, ama bu sizin için doğru seçenek midir? Microblading, kaşlarının görünümünü mümkün olan en hızlı, en etkili şekilde geliştirmek isteyen herkes için idealdir, bu nedenle, şansınızı mutlaka deneyin.

İletişim
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcilerimiz size cevap vermek için hazır
👋 Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?