Skip links

Dr. Zen Estetik ve Güzellik

Kalıcı Makyaj

Görünümünüzü geliştirmek ve sürtünme, lekelenme veya bulaşmayacak dudak rengi, kaşlar ve eyeliner rahatlığı ister misiniz? Birçok kadın için, alerjiler, görme sorunları veya fiziksel engeller nedeniyle geleneksel makyajları kullanmak zor veya imkansız olabilir.

Dr. Zen Estetik ve Güzellik

Kalıcı bir güzellik için

Hemen iletişime geçin

İletişim

Kalıcı

Eye liner

Kalıcı dudak makyajı

Bu uygulama ile hiç bir cerrahi operasyona gerek kalmadan dolgun dudaklara sahip olunabilir. Dudak konturu veya dudağın kendisi doldurularak renksiz ve solgun olan dudaklar daha canlı ve renkli gösterilebilir. Kalıcı dudak makyajı yaptırmak isteyen kişi yaptıracağı dudak şeklini belirler ve kişiye uygun doğal renk pigmentleri seçilir.

Kalıcı makyaj nasıl uygulanır?

Kalıcı makyaj uygulaması sırasında kullanılan iğneler mikro steril iğnelerdir. Kişinin seçimine göre renkler kullanılarak cilde uygulanır. Kalıcı makyaj da dövmeye kıyasla daha az acı hissedilir bunun sebebi ise cilt daha az kaldırılır. İsteğe bağlı olarak lokal uyuşturucu kremler kullanılabilir. Kalıcı makyaj kozmetik mikro pigmentasyon ve medikal mikro pigmentasyon olarak iki şekilde uygulanabilir. Bunun ayrımı ise uygulama alanlarına ve kalıcı makyaj tekniğine göre değişiklik göstermektedir.

İletişim
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcilerimiz size cevap vermek için hazır
👋 Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?